bőven elég volt ez a 14 nap,még sok is.kurvára sok! -6-6,5 a záró eredmény,ami igazából kb már egy hét után megvolt,szóval a két hét eleve csak valami urbánus legenda,vagy egyszerűen csak pórnép szopatás!nincs az az isten,hogy még egyszer két hétig kizárólag olyan terméket fogyasszak,amit előtte porból,és léből turmixolok össze!kizárt!maximum egy hétig.tegnap baromi okosan -ugye utolsó nap-reggelre hagytam a keverék készítést,nem baj,majd előbb ébredek,kómásan berregtetem a turmixmasinát,verje csak ki az álmot a szememből..mindegy is,a lényeg,hogy jól itthon hagytam a szopókát,benne a bugyirózsaszín förmedvénnyel.ezt sikerült már a munkahelyen realizálni,jó étvágyat a semmihez,köszi.fotoszintetizálás üzemmód bekapcsol,de amikor már délután kettőkor a gondjainkra bízott bébi aranyhalakat vizsgáltam,hogy -hmmm vajon a kettőből kijönne egy fél pedofil iglokapitányhalrudacska tápértékének megfelelő főzet?-na ekkor szaladtam a közértbe,újítottam zabfalatot,meg is bírtam enni belőle vagy kettőt.odabasz a mennyiség!pánik hangulat..mi van ha többé semmit nem fogok akarni megzabálni ami édes?mert ugye mi van ha örökre kiégette az édesértékelő központomat ez a szar?ezt a gondolatmenetet jobb nem is folytatni!de már a gumicukorra sem úgy nézek mint eddig..pedig nézegettem a haribos zacsit..de semmi.kedvem se volt belenyúlni.elért a vég!
nesze por,aki már a hűtő tetején lebzselsz,le se kerülsz onnan legalább két hétig!neked tegnap volt a gloomy sunday!
2011. július 4., hétfő
2011. július 1., péntek
még mindig
tegnap nagyon bűnöző kedvemben voltam,többször vizionáltam is. a tom és jerry-ből is jól ismert kisördög meg kisangyal szerű dolgot,meg egyszer A.-t, a spirituális tekerés vezetőmet!
kisördög és kisangyal azon kaptak hajba,hogy szabad-e nekem mini pogácsából étkeznem....nem kérdés melyik kerekedett felül,de nem meglepő,hiszen ördi egy vasvillával rontott neki angyinak,akinél csak egy szélhárfa volt...
estére már méretes bűntudatom volt,ezért N. szülinapi összejövetelére,az eső és a kurva nagy szél ellenére cangára kaptam,hogy majd adok én a tetves mini pogiknak.adtam is.csak a totálisan elmebeteg hasadt barmok bicikliznek széllel szembe,hídon át!majdnem befújt a Dunába!odaérvén nagy büszkén zsúrozunk,majd N. oldalbordája T. megkérdezi mit kérek a hamburgerbe! köszönöm kérdésed,mit is mondhatnék erre?!
paradicsom és majonéz nélkül köszi,hazafelé meg majd Szeged felé kanyarodok büntetésből.
10 nap folyékony csirketáp után,magamhoz vettem az első kielégítő textúrájú holmit.talán nem is akarok róla beszélni,de életem legjobb burgere volt!
éjjel meg tekerhettem haza a legnehezebb fokozaton,szigorúan megint széllel szemben.ekkor vizionáltam A.-t! "tegyél rá!hopp-hopp!"közben bömbölt NathanFake a fülemben,amitől amúgy is van egy combosabb nirvánám minden alkalommal.asszem az a -6 főleg agyból távozott.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)