2011. július 4., hétfő

Fin-fáká,megcsináltam!-FASÍÍÍRT-!

bőven elég volt ez a 14 nap,még sok is.kurvára sok! -6-6,5 a záró eredmény,ami igazából kb már egy hét után megvolt,szóval a két hét eleve csak valami urbánus legenda,vagy egyszerűen csak pórnép szopatás!nincs az az isten,hogy még egyszer két hétig kizárólag olyan terméket fogyasszak,amit előtte porból,és léből turmixolok össze!kizárt!maximum egy hétig.tegnap baromi okosan -ugye utolsó nap-reggelre hagytam a keverék készítést,nem baj,majd előbb ébredek,kómásan berregtetem a turmixmasinát,verje csak ki az álmot  a szememből..mindegy is,a lényeg,hogy jól itthon hagytam a szopókát,benne a bugyirózsaszín förmedvénnyel.ezt sikerült már a munkahelyen realizálni,jó étvágyat a semmihez,köszi.fotoszintetizálás üzemmód bekapcsol,de amikor már délután kettőkor a gondjainkra bízott bébi aranyhalakat vizsgáltam,hogy -hmmm vajon a kettőből kijönne egy fél pedofil iglokapitányhalrudacska tápértékének megfelelő főzet?-na ekkor szaladtam a közértbe,újítottam zabfalatot,meg is bírtam enni belőle vagy kettőt.odabasz a mennyiség!pánik hangulat..mi van ha többé semmit nem fogok akarni megzabálni ami édes?mert ugye mi van ha örökre kiégette az édesértékelő központomat ez a szar?ezt a gondolatmenetet jobb nem is folytatni!de már a gumicukorra sem úgy nézek mint eddig..pedig nézegettem a haribos zacsit..de semmi.kedvem se volt belenyúlni.elért a vég!
nesze por,aki már a hűtő tetején lebzselsz,le se kerülsz onnan legalább két hétig!neked tegnap volt a gloomy sunday!

2011. július 1., péntek

még mindig

tegnap nagyon bűnöző kedvemben voltam,többször vizionáltam is. a tom és jerry-ből is jól ismert kisördög meg kisangyal szerű dolgot,meg egyszer A.-t, a spirituális tekerés vezetőmet!
kisördög és kisangyal azon kaptak hajba,hogy szabad-e nekem mini pogácsából étkeznem....nem kérdés melyik kerekedett felül,de nem meglepő,hiszen ördi egy vasvillával rontott neki angyinak,akinél csak egy szélhárfa volt...
estére már méretes bűntudatom volt,ezért N. szülinapi összejövetelére,az eső és a kurva nagy szél ellenére cangára kaptam,hogy majd adok én a tetves mini pogiknak.adtam is.csak a totálisan elmebeteg hasadt barmok bicikliznek széllel szembe,hídon át!majdnem befújt a Dunába!odaérvén nagy büszkén zsúrozunk,majd N. oldalbordája T. megkérdezi mit kérek a hamburgerbe! köszönöm kérdésed,mit is mondhatnék erre?!
paradicsom és majonéz nélkül köszi,hazafelé meg majd Szeged felé kanyarodok büntetésből.
10 nap folyékony csirketáp után,magamhoz vettem az első kielégítő textúrájú holmit.talán nem is akarok róla beszélni,de életem legjobb burgere volt!
éjjel meg tekerhettem haza a legnehezebb fokozaton,szigorúan megint széllel szemben.ekkor vizionáltam A.-t! "tegyél rá!hopp-hopp!"közben bömbölt NathanFake a fülemben,amitől amúgy is van egy combosabb nirvánám minden alkalommal.asszem az a -6 főleg agyból távozott.

2011. június 28., kedd

-6

kezd kurva unalmas lenni már ez!pláne,hogy szemem rés,gyomrom szezám.nini,másnapos nem csak az lehet,aki beseggel mint állat. már csak hetet kell aludni,és olyan jutivacsim lesz,hogy beszarok!áttételesen is,meg nem is.hoztam is ajándékot,meg nem is,és úgy szeretem ídesapámat, mint az emberek a sóóót.
T. barátom kedves volt az éjszaka folyamán,a nem is akarom tudni milyen pizzát a sötét konyhában fogyasztotta el,hogy még véletlenül se kívánkozzak másra,mint a cuclis üvegből való ótvar szippantyúzásra.
korgott is a gyomrom hajnal 5-kor,mint a veszedelem,egy élmény lehet velem együtt hálni.velem,és a gyomrommal....

2011. június 26., vasárnap

-5..

pont annyinál tartottunk tegnap,meg tegnapelőtt,csak kedvem nem volt bejegyezni.nem hiába ha igazán nem nyafoghatok,akkor mit írjak ide?ha valami jól működik,azt kevésbé tartom érdemesnek megjegyezni.
sokkal érdekesebb lett volna,ha a hetedik napra mondjuk nő egy második fejem,vagy valami ilyesmi.sajnos ez nem következett be :(
az első-második nap,még furán nézegettem a macskát,mondván ha nagyon megéhezek megkezdem,de ma már az sem.teljesen apatikus lettem :)
amire viszont számítottam is,az élő fába is belekötök.igazából ez sem túl újszerű fordulat,csak megjegyzendő. alap igazság,hogy menstruáló nővel nem érdemes baszakodni,ez a menstruáló-pordiétázókra halmozottan igaz!gyilkos kombináció!
természetesen tekerni nem jutottunk el ZS.-vel,köszi melegfront,hogy rohadnál meg!
ZS.,aki testem lelkem őre,az első napokban elég furcsán vélekedett erről az egész porozásról,főleg "fúj"-t mondott az epres váltásnál,de pénteken beleszippantott a palackba,nem kis meglepetésemre nem okádott egyből a pad alá.ZS. egy hős!
ma este ki kell mozdulnom közösségi programra,D.-vel,és Á.-val.kis lövedékeket fogunk dobálni táblába,ami pittyeg..remélem őket sem akarom majd felfalni!
D. amúgy roppant sokat segített ebben az egész fogyás témában,először ha jól emlékszem decemberben megjegyezte,hogy nagy a picsám :) ezt póker arccal elmentettem a fejben,gondoltam csak az az akciós másfél liter vodka beszél belőle.na mert a picsám az nem növekedett.ami lett az sörhas!régről!
póker arc...póker arc...ez az új mondás.póker arc!

2011. június 23., csütörtök

WC-n sírni

kedves barátaim büszkék lennének rám,rám,akinek minden házibuliba, kerti összejövetelre,ottalvós mókára külön csomag klozett papírt kell hozni.na ne gusztustalankodjunk,de eperpornak a fő köszije,hogy nem töltöm napjaim túlnyomó részét a klozeton.mármint abban az értelemben :) helyette felidézem a miskolci kiruccanást amikor konkrétan két napból másfelet a slozin töltöttem.nekem ott volt a buli,még jó,hogy a többiek a konyhában tömörültek,így nem maradtam ki mindenből,és a bekészített lexikonból -melynek címe a cananbis- elég rövid idő alatt pengévé képeztem magam a témában.naná.
már baromira várom,hogy lekettyenjen a 14.nap,és akkor megyek egy jót steakezni,oda ahol v.á. a steak mester,mert kíváncsi vagyok,és mert szeretem a steaket,meg ugye v.á.-t is csipázom.
ZS-vel meg elmegyünk ma tekerni egy jót,40fok,plusz még rommá is izzadjuk magunkat,remélem nem taccsolok rózsaszín fehérje port a tükörterem falára,mert akkor A. a spirituális vezető kiszavaz a foglalkozásról,biztosan a házirend is tartalmazza,hogy a szeánszon nem okádunk koncentrikus körbe,cipőre,falra,padlóra,tükörre,edzőre :)

2011. június 22., szerda

-3

megtörtént tegnap a wc-n lehúzás,csoki pápázás,és ezzel egyidejűleg welcome epres por.na attól sokkal jobban be voltam szarva,hogy még annyi íze sem lesz mint a csokisnak,pláne amikor megláttam,hogy maga a por fehér..szent szar..ellenben kellemeset csalódtam,amúgy már lehet az is közrejátszott,hogy a rántott szart is megenném szívószállal,de nem aprítom az eperpor érdemét.egész fogyasztható,és elég valószínű,hogy ezzel menni fog a két hét.az a csokisodó volt a tanulópénz.megfizettem,köszönöm szépen nem kérek több okítást.
éhes baromira nem vagyok,csak pisilek mint az állat,mintha muszáj lenne!
 távozott 3k.köszönjük.

2011. június 21., kedd

KO

csoki por megy a Dunába,a klozeton keresztül!érzékeny búcsút veszek tőle,intek neki pá-t,és kurvára haragszom rá!elvileg nem kellene olyan hatalmas dolognak lennie ennek,megiszol valamit,ami nem jó ízű,hanem mondjuk sokkal inkább szar.elképzelve nem olyan drámai,mint kivitelezni.
félve lesek az asztal bal sarkára,ahonnan darth vederes bögréből bámul a rettenetes keverék,mit keverék sodó!mert ma azt sikerült előállítani.sodót.bah.a kanál továbbra is megáll benne,és egy kortyfalatot majdnem vissza is okiztam!viszont az énképem kezd helyreállni,szerintem nem is vagyok pufi,és egy kis szalonna is csak növelné az önbizalmamat :) az sem segít sokat,hogy bárhová nézek kaja.kimerészkedek a konyhába,a szekrényből egyből támad egy haribo,egy milky way.elfordulok,megúszom (gondolom),de nem,a konyha asztalon pofán röhög egy zacskó sós mogyi "ropogós tésztabundában",mellette egy bontatlan vajas pattogatott kukorica...szobába rohanok,semleges területet próbálok keresni,amikor meglátom a rúd maoam-ot!
arról már nem is akarok beszélni,hogy tegnap a pénztárcámra azt hittem.hogy egy tábla piros mogyorós.
jó,hogy nem hátszínnel van itt kitapétázva!
marad a sodó..