pont annyinál tartottunk tegnap,meg tegnapelőtt,csak kedvem nem volt bejegyezni.nem hiába ha igazán nem nyafoghatok,akkor mit írjak ide?ha valami jól működik,azt kevésbé tartom érdemesnek megjegyezni.
sokkal érdekesebb lett volna,ha a hetedik napra mondjuk nő egy második fejem,vagy valami ilyesmi.sajnos ez nem következett be :(
az első-második nap,még furán nézegettem a macskát,mondván ha nagyon megéhezek megkezdem,de ma már az sem.teljesen apatikus lettem :)
amire viszont számítottam is,az élő fába is belekötök.igazából ez sem túl újszerű fordulat,csak megjegyzendő. alap igazság,hogy menstruáló nővel nem érdemes baszakodni,ez a menstruáló-pordiétázókra halmozottan igaz!gyilkos kombináció!
természetesen tekerni nem jutottunk el ZS.-vel,köszi melegfront,hogy rohadnál meg!
ZS.,aki testem lelkem őre,az első napokban elég furcsán vélekedett erről az egész porozásról,főleg "fúj"-t mondott az epres váltásnál,de pénteken beleszippantott a palackba,nem kis meglepetésemre nem okádott egyből a pad alá.ZS. egy hős!
ma este ki kell mozdulnom közösségi programra,D.-vel,és Á.-val.kis lövedékeket fogunk dobálni táblába,ami pittyeg..remélem őket sem akarom majd felfalni!
D. amúgy roppant sokat segített ebben az egész fogyás témában,először ha jól emlékszem decemberben megjegyezte,hogy nagy a picsám :) ezt póker arccal elmentettem a fejben,gondoltam csak az az akciós másfél liter vodka beszél belőle.na mert a picsám az nem növekedett.ami lett az sörhas!régről!
póker arc...póker arc...ez az új mondás.póker arc!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése