2011. június 20., hétfő

1- yes, i will!

omfg...csokis turbó diéta por odabasz!elveszi az étvágyat..naná.
ma még csak kétszer falatoztam belőle,a másodiknál már majdnem zokogni kellett,és picit úgy éreztem magamat,mint abban a gyökér tv műsorban,amiben veréb agyat mixelnek össze kutyaszarral,és igyad meg barom fél milláért.
arra külön nem térnék ki,hogy a műanyag lapát megállt a diétás mixben,és az íze leginkább a 15 forintos mikulás csokira hajazott,aki a kakaót-csokit még hírből sem ismeri,ellenben viasz szerű bevonatot képez a a szájpadláson. okádék.
felemelő két hétnek nézek elébe!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése