2011. június 28., kedd

-6

kezd kurva unalmas lenni már ez!pláne,hogy szemem rés,gyomrom szezám.nini,másnapos nem csak az lehet,aki beseggel mint állat. már csak hetet kell aludni,és olyan jutivacsim lesz,hogy beszarok!áttételesen is,meg nem is.hoztam is ajándékot,meg nem is,és úgy szeretem ídesapámat, mint az emberek a sóóót.
T. barátom kedves volt az éjszaka folyamán,a nem is akarom tudni milyen pizzát a sötét konyhában fogyasztotta el,hogy még véletlenül se kívánkozzak másra,mint a cuclis üvegből való ótvar szippantyúzásra.
korgott is a gyomrom hajnal 5-kor,mint a veszedelem,egy élmény lehet velem együtt hálni.velem,és a gyomrommal....

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése