kedves barátaim büszkék lennének rám,rám,akinek minden házibuliba, kerti összejövetelre,ottalvós mókára külön csomag klozett papírt kell hozni.na ne gusztustalankodjunk,de eperpornak a fő köszije,hogy nem töltöm napjaim túlnyomó részét a klozeton.mármint abban az értelemben :) helyette felidézem a miskolci kiruccanást amikor konkrétan két napból másfelet a slozin töltöttem.nekem ott volt a buli,még jó,hogy a többiek a konyhában tömörültek,így nem maradtam ki mindenből,és a bekészített lexikonból -melynek címe a cananbis- elég rövid idő alatt pengévé képeztem magam a témában.naná.
már baromira várom,hogy lekettyenjen a 14.nap,és akkor megyek egy jót steakezni,oda ahol v.á. a steak mester,mert kíváncsi vagyok,és mert szeretem a steaket,meg ugye v.á.-t is csipázom.
ZS-vel meg elmegyünk ma tekerni egy jót,40fok,plusz még rommá is izzadjuk magunkat,remélem nem taccsolok rózsaszín fehérje port a tükörterem falára,mert akkor A. a spirituális vezető kiszavaz a foglalkozásról,biztosan a házirend is tartalmazza,hogy a szeánszon nem okádunk koncentrikus körbe,cipőre,falra,padlóra,tükörre,edzőre :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése