megtörtént tegnap a wc-n lehúzás,csoki pápázás,és ezzel egyidejűleg welcome epres por.na attól sokkal jobban be voltam szarva,hogy még annyi íze sem lesz mint a csokisnak,pláne amikor megláttam,hogy maga a por fehér..szent szar..ellenben kellemeset csalódtam,amúgy már lehet az is közrejátszott,hogy a rántott szart is megenném szívószállal,de nem aprítom az eperpor érdemét.egész fogyasztható,és elég valószínű,hogy ezzel menni fog a két hét.az a csokisodó volt a tanulópénz.megfizettem,köszönöm szépen nem kérek több okítást.
éhes baromira nem vagyok,csak pisilek mint az állat,mintha muszáj lenne!
távozott 3k.köszönjük.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése