2011. június 18., szombat

Rákészül...

Roppant sok dologra alkalmas a hétvégi munkában rohadás,például hozz létre blogot,amibe majd hétfőtől rinyálhatsz fogyókúra címen.
Done.
Ma még csak szombat,ezért ma még lelkiismeret furdalás nélkül toltam a fejembe a kakaós palacsintát,hajnal 5-kor.
Nem vagyok önhánytató álcatúlsúlyos picsogó,nem vagyok kifejezetten tehén szerű sem,de úgy határoztam,fogyjunk mert,azért van egy kis plusz. 
Eddig nem ment nekem soha ez a fogyózás téma,mert eleve elbuknak nálam a zabálj gyümölcsöt zöldséggel című dolgok.
Mióta az eszemet tudom,nem eszek zöldséget,sem gyümölcsöt,tejterméket is csak elvétve..Így egy picit macerás.Szóval marad az majdhogynem speed "fogyitabi",vagy a fűrészpor ízű valószínűleg okádni való t.diéta por. F*ck yeah!
Hétfőtől porra teszem magam,'oszt majd rinyálok itt mint a fürdős kurha!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése