2011. június 21., kedd

KO

csoki por megy a Dunába,a klozeton keresztül!érzékeny búcsút veszek tőle,intek neki pá-t,és kurvára haragszom rá!elvileg nem kellene olyan hatalmas dolognak lennie ennek,megiszol valamit,ami nem jó ízű,hanem mondjuk sokkal inkább szar.elképzelve nem olyan drámai,mint kivitelezni.
félve lesek az asztal bal sarkára,ahonnan darth vederes bögréből bámul a rettenetes keverék,mit keverék sodó!mert ma azt sikerült előállítani.sodót.bah.a kanál továbbra is megáll benne,és egy kortyfalatot majdnem vissza is okiztam!viszont az énképem kezd helyreállni,szerintem nem is vagyok pufi,és egy kis szalonna is csak növelné az önbizalmamat :) az sem segít sokat,hogy bárhová nézek kaja.kimerészkedek a konyhába,a szekrényből egyből támad egy haribo,egy milky way.elfordulok,megúszom (gondolom),de nem,a konyha asztalon pofán röhög egy zacskó sós mogyi "ropogós tésztabundában",mellette egy bontatlan vajas pattogatott kukorica...szobába rohanok,semleges területet próbálok keresni,amikor meglátom a rúd maoam-ot!
arról már nem is akarok beszélni,hogy tegnap a pénztárcámra azt hittem.hogy egy tábla piros mogyorós.
jó,hogy nem hátszínnel van itt kitapétázva!
marad a sodó..

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése