2011. július 1., péntek

még mindig

tegnap nagyon bűnöző kedvemben voltam,többször vizionáltam is. a tom és jerry-ből is jól ismert kisördög meg kisangyal szerű dolgot,meg egyszer A.-t, a spirituális tekerés vezetőmet!
kisördög és kisangyal azon kaptak hajba,hogy szabad-e nekem mini pogácsából étkeznem....nem kérdés melyik kerekedett felül,de nem meglepő,hiszen ördi egy vasvillával rontott neki angyinak,akinél csak egy szélhárfa volt...
estére már méretes bűntudatom volt,ezért N. szülinapi összejövetelére,az eső és a kurva nagy szél ellenére cangára kaptam,hogy majd adok én a tetves mini pogiknak.adtam is.csak a totálisan elmebeteg hasadt barmok bicikliznek széllel szembe,hídon át!majdnem befújt a Dunába!odaérvén nagy büszkén zsúrozunk,majd N. oldalbordája T. megkérdezi mit kérek a hamburgerbe! köszönöm kérdésed,mit is mondhatnék erre?!
paradicsom és majonéz nélkül köszi,hazafelé meg majd Szeged felé kanyarodok büntetésből.
10 nap folyékony csirketáp után,magamhoz vettem az első kielégítő textúrájú holmit.talán nem is akarok róla beszélni,de életem legjobb burgere volt!
éjjel meg tekerhettem haza a legnehezebb fokozaton,szigorúan megint széllel szemben.ekkor vizionáltam A.-t! "tegyél rá!hopp-hopp!"közben bömbölt NathanFake a fülemben,amitől amúgy is van egy combosabb nirvánám minden alkalommal.asszem az a -6 főleg agyból távozott.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése