2011. július 4., hétfő

Fin-fáká,megcsináltam!-FASÍÍÍRT-!

bőven elég volt ez a 14 nap,még sok is.kurvára sok! -6-6,5 a záró eredmény,ami igazából kb már egy hét után megvolt,szóval a két hét eleve csak valami urbánus legenda,vagy egyszerűen csak pórnép szopatás!nincs az az isten,hogy még egyszer két hétig kizárólag olyan terméket fogyasszak,amit előtte porból,és léből turmixolok össze!kizárt!maximum egy hétig.tegnap baromi okosan -ugye utolsó nap-reggelre hagytam a keverék készítést,nem baj,majd előbb ébredek,kómásan berregtetem a turmixmasinát,verje csak ki az álmot  a szememből..mindegy is,a lényeg,hogy jól itthon hagytam a szopókát,benne a bugyirózsaszín förmedvénnyel.ezt sikerült már a munkahelyen realizálni,jó étvágyat a semmihez,köszi.fotoszintetizálás üzemmód bekapcsol,de amikor már délután kettőkor a gondjainkra bízott bébi aranyhalakat vizsgáltam,hogy -hmmm vajon a kettőből kijönne egy fél pedofil iglokapitányhalrudacska tápértékének megfelelő főzet?-na ekkor szaladtam a közértbe,újítottam zabfalatot,meg is bírtam enni belőle vagy kettőt.odabasz a mennyiség!pánik hangulat..mi van ha többé semmit nem fogok akarni megzabálni ami édes?mert ugye mi van ha örökre kiégette az édesértékelő központomat ez a szar?ezt a gondolatmenetet jobb nem is folytatni!de már a gumicukorra sem úgy nézek mint eddig..pedig nézegettem a haribos zacsit..de semmi.kedvem se volt belenyúlni.elért a vég!
nesze por,aki már a hűtő tetején lebzselsz,le se kerülsz onnan legalább két hétig!neked tegnap volt a gloomy sunday!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése