2011. június 28., kedd

-6

kezd kurva unalmas lenni már ez!pláne,hogy szemem rés,gyomrom szezám.nini,másnapos nem csak az lehet,aki beseggel mint állat. már csak hetet kell aludni,és olyan jutivacsim lesz,hogy beszarok!áttételesen is,meg nem is.hoztam is ajándékot,meg nem is,és úgy szeretem ídesapámat, mint az emberek a sóóót.
T. barátom kedves volt az éjszaka folyamán,a nem is akarom tudni milyen pizzát a sötét konyhában fogyasztotta el,hogy még véletlenül se kívánkozzak másra,mint a cuclis üvegből való ótvar szippantyúzásra.
korgott is a gyomrom hajnal 5-kor,mint a veszedelem,egy élmény lehet velem együtt hálni.velem,és a gyomrommal....

2011. június 26., vasárnap

-5..

pont annyinál tartottunk tegnap,meg tegnapelőtt,csak kedvem nem volt bejegyezni.nem hiába ha igazán nem nyafoghatok,akkor mit írjak ide?ha valami jól működik,azt kevésbé tartom érdemesnek megjegyezni.
sokkal érdekesebb lett volna,ha a hetedik napra mondjuk nő egy második fejem,vagy valami ilyesmi.sajnos ez nem következett be :(
az első-második nap,még furán nézegettem a macskát,mondván ha nagyon megéhezek megkezdem,de ma már az sem.teljesen apatikus lettem :)
amire viszont számítottam is,az élő fába is belekötök.igazából ez sem túl újszerű fordulat,csak megjegyzendő. alap igazság,hogy menstruáló nővel nem érdemes baszakodni,ez a menstruáló-pordiétázókra halmozottan igaz!gyilkos kombináció!
természetesen tekerni nem jutottunk el ZS.-vel,köszi melegfront,hogy rohadnál meg!
ZS.,aki testem lelkem őre,az első napokban elég furcsán vélekedett erről az egész porozásról,főleg "fúj"-t mondott az epres váltásnál,de pénteken beleszippantott a palackba,nem kis meglepetésemre nem okádott egyből a pad alá.ZS. egy hős!
ma este ki kell mozdulnom közösségi programra,D.-vel,és Á.-val.kis lövedékeket fogunk dobálni táblába,ami pittyeg..remélem őket sem akarom majd felfalni!
D. amúgy roppant sokat segített ebben az egész fogyás témában,először ha jól emlékszem decemberben megjegyezte,hogy nagy a picsám :) ezt póker arccal elmentettem a fejben,gondoltam csak az az akciós másfél liter vodka beszél belőle.na mert a picsám az nem növekedett.ami lett az sörhas!régről!
póker arc...póker arc...ez az új mondás.póker arc!

2011. június 23., csütörtök

WC-n sírni

kedves barátaim büszkék lennének rám,rám,akinek minden házibuliba, kerti összejövetelre,ottalvós mókára külön csomag klozett papírt kell hozni.na ne gusztustalankodjunk,de eperpornak a fő köszije,hogy nem töltöm napjaim túlnyomó részét a klozeton.mármint abban az értelemben :) helyette felidézem a miskolci kiruccanást amikor konkrétan két napból másfelet a slozin töltöttem.nekem ott volt a buli,még jó,hogy a többiek a konyhában tömörültek,így nem maradtam ki mindenből,és a bekészített lexikonból -melynek címe a cananbis- elég rövid idő alatt pengévé képeztem magam a témában.naná.
már baromira várom,hogy lekettyenjen a 14.nap,és akkor megyek egy jót steakezni,oda ahol v.á. a steak mester,mert kíváncsi vagyok,és mert szeretem a steaket,meg ugye v.á.-t is csipázom.
ZS-vel meg elmegyünk ma tekerni egy jót,40fok,plusz még rommá is izzadjuk magunkat,remélem nem taccsolok rózsaszín fehérje port a tükörterem falára,mert akkor A. a spirituális vezető kiszavaz a foglalkozásról,biztosan a házirend is tartalmazza,hogy a szeánszon nem okádunk koncentrikus körbe,cipőre,falra,padlóra,tükörre,edzőre :)

2011. június 22., szerda

-3

megtörtént tegnap a wc-n lehúzás,csoki pápázás,és ezzel egyidejűleg welcome epres por.na attól sokkal jobban be voltam szarva,hogy még annyi íze sem lesz mint a csokisnak,pláne amikor megláttam,hogy maga a por fehér..szent szar..ellenben kellemeset csalódtam,amúgy már lehet az is közrejátszott,hogy a rántott szart is megenném szívószállal,de nem aprítom az eperpor érdemét.egész fogyasztható,és elég valószínű,hogy ezzel menni fog a két hét.az a csokisodó volt a tanulópénz.megfizettem,köszönöm szépen nem kérek több okítást.
éhes baromira nem vagyok,csak pisilek mint az állat,mintha muszáj lenne!
 távozott 3k.köszönjük.

2011. június 21., kedd

KO

csoki por megy a Dunába,a klozeton keresztül!érzékeny búcsút veszek tőle,intek neki pá-t,és kurvára haragszom rá!elvileg nem kellene olyan hatalmas dolognak lennie ennek,megiszol valamit,ami nem jó ízű,hanem mondjuk sokkal inkább szar.elképzelve nem olyan drámai,mint kivitelezni.
félve lesek az asztal bal sarkára,ahonnan darth vederes bögréből bámul a rettenetes keverék,mit keverék sodó!mert ma azt sikerült előállítani.sodót.bah.a kanál továbbra is megáll benne,és egy kortyfalatot majdnem vissza is okiztam!viszont az énképem kezd helyreállni,szerintem nem is vagyok pufi,és egy kis szalonna is csak növelné az önbizalmamat :) az sem segít sokat,hogy bárhová nézek kaja.kimerészkedek a konyhába,a szekrényből egyből támad egy haribo,egy milky way.elfordulok,megúszom (gondolom),de nem,a konyha asztalon pofán röhög egy zacskó sós mogyi "ropogós tésztabundában",mellette egy bontatlan vajas pattogatott kukorica...szobába rohanok,semleges területet próbálok keresni,amikor meglátom a rúd maoam-ot!
arról már nem is akarok beszélni,hogy tegnap a pénztárcámra azt hittem.hogy egy tábla piros mogyorós.
jó,hogy nem hátszínnel van itt kitapétázva!
marad a sodó..

2011. június 20., hétfő

1- yes, i will!

omfg...csokis turbó diéta por odabasz!elveszi az étvágyat..naná.
ma még csak kétszer falatoztam belőle,a másodiknál már majdnem zokogni kellett,és picit úgy éreztem magamat,mint abban a gyökér tv műsorban,amiben veréb agyat mixelnek össze kutyaszarral,és igyad meg barom fél milláért.
arra külön nem térnék ki,hogy a műanyag lapát megállt a diétás mixben,és az íze leginkább a 15 forintos mikulás csokira hajazott,aki a kakaót-csokit még hírből sem ismeri,ellenben viasz szerű bevonatot képez a a szájpadláson. okádék.
felemelő két hétnek nézek elébe!

2011. június 18., szombat

Rákészül...

Roppant sok dologra alkalmas a hétvégi munkában rohadás,például hozz létre blogot,amibe majd hétfőtől rinyálhatsz fogyókúra címen.
Done.
Ma még csak szombat,ezért ma még lelkiismeret furdalás nélkül toltam a fejembe a kakaós palacsintát,hajnal 5-kor.
Nem vagyok önhánytató álcatúlsúlyos picsogó,nem vagyok kifejezetten tehén szerű sem,de úgy határoztam,fogyjunk mert,azért van egy kis plusz. 
Eddig nem ment nekem soha ez a fogyózás téma,mert eleve elbuknak nálam a zabálj gyümölcsöt zöldséggel című dolgok.
Mióta az eszemet tudom,nem eszek zöldséget,sem gyümölcsöt,tejterméket is csak elvétve..Így egy picit macerás.Szóval marad az majdhogynem speed "fogyitabi",vagy a fűrészpor ízű valószínűleg okádni való t.diéta por. F*ck yeah!
Hétfőtől porra teszem magam,'oszt majd rinyálok itt mint a fürdős kurha!